Vrácení zboží

Jak postupovat při vrácení zboží

  1. Připravte zásilku dle popisu níže.
  2. Zboží zašlete dle popisu níže Vámi zvoleným přepravcem, na naši adresu:
    shop WASCO, Jezuitská 2172, Staré Město, 68603


Jak zásilku připravit

Zásilka musí být kompletní (včetně příslušenství a veškeré dokumentace) a ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce, tzn. zboží nepoužívané. Pelíšky, obojky a jiné věci bez chlupů. Nelze vracet používané a znečištěné zboží! Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balící papír nebo karton, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, ne však dříve, než vrátíte zboží nebo prokážete, že zboží jste zboží odeslali zpět na naši adresu prodejny,  a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.

Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena vráceného zboží.  Náklady na dopravu zboží od prodávajícího k zákazníkovi jsou vraceny ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání. Náklady na dopravu vraceného zboží zákazníkem prodávajícímu nese vždy zákazník.

Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. Pokud požadujete vrácení peněz složenkou, je skutečně vynaloženým nákladem poplatek za složenku dle platného ceníku České pošty. V případě vracení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. Uvádějte tedy prosím raději číslo účtu. Žádné další poplatky nejsou účtovány.

Dokumenty ke stažení:

Formulář pro odstoupení od smlouvy
Formulář pro uplatnění reklamace