Možnosti plateb

Hotově - při osobním odběru
ZDARMA

Pokud si chcete vyzvednout zboží osobně na naší prodejně, je možno zaplatit hotově nebo platební kartou.

Dobírkou - při doručení na adresu prostřednictvím GLS , PPL
39 Kč
Dobírkou - při zaslání prostřednictvím Zásilkovny
39 Kč

Dobírky nelze platit kartou.

Comgate - bezhotovostně prostřednictvím platebního systému
ZDARMA

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Jedná se o nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

patička web světlé

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví
ZDARMA

Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Standardním bankovním převodem
ZDARMA

Tato platební metoda není online, takže čekáme až peníze dorazí na náš účet a poté odesíláme zásilku.

Číslo našeho účtu: 274117126/2010. Jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky. Platby se párují automaticky podle tohoto čísla.