Trovet Canine TPD konzerva 6x400g

Značka: Trovet
580 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hypoalergenní dietní krmivo s krůtím masem. Snadno stravitelné dietní krmivo pro psy s potravinovou přecitlivělostí. Kompletní, lehce stravitelné krmivo určeno pro psy s intolerancí na krmivo nebo jeho složky.
Obsahuje 100% krůtí maso a brambory. Trovet TPD může být na doporučení veterináře podáváno po celý život. Potravní intolerance je diagnostikována na základě eliminace složek potravy. Eliminační dieta obsahuje pouze jeden zdroj proteinů a jeden zdroj sacharidů, o kterých je známo, že intoleranci nezpůsobují. Eliminační dieta je podávána Vašemu psovi jako jediný zdroj krmiva po dobu 6 týdnů. Ne vždy dojde při jeho podávaní ke snížení nebo úplnému vymizení všech příznaků. Ke zlepšení poruch kvality srsti dochází například velice pomalu. Dojde-li ke zlepšení nebo úplnému vymizení klinických příznaků, můžeme stanovit diagnózu potravní intolerance. Eliminační dieta může být také nazývána dieta hypoalergenní. Po ukončení eliminační diety by pro potvrzení diagnózy měla být správně psovi opět podávána předchozí dieta. K tomu většinou nedochází, protože majitel má radost z vymizení příznaků.

Použití:
Nejlépe je krmit dietou Trovet TPD po dobu 3 až 8 týdnů. Po vymizení příznaků intolerance je možno podávat tuto dietu po neomezeně dlouhou dobu. Před podáváním se doporučuje vyšetření veterinářem. Musí být zajištěn dostatek pitné vody po dobu podávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: