Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Specific COD Skin Function Support 4kg

Značka: Specific
820 Kč
do 5 pracovních dnů u nás

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace

 • Alergická dermatitida vyvolaná atopií nebo alergií na bleší kousnutí.
 • Srdeční selhání (bez současného postižení ledvin).
 • Rekonvalescence, po chirurgickém výkonu, kachexie (související např. s rakovinou nebo s onemocněním srdce) a anorexie.
 • Problémy kůže a srsti reagující na podání vyšších hladin složek jako jsou nenasycené mastné kyseliny, vitamíny a minerály důležité pro správnou funkci kůže.
 • Imunitně podmíněné poruchy a zánětlivé stavy reagující na vysoký přísun omega-3 mastných kyselin jako např. astma, kolitida.
 • Neoplazie.
 • Dieta pro zdravé psy nahrazující standardní krmivo.

Vlastnosti a charakteristika krmiva             
Specific Handbook pdf8_img_397Unikátně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin EPA A DHA z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny GLA z brutnákového oleje. Tyto mastné kyseliny ovlivňují imunitní systém prostřednictvím změny syntézy eikosanoidů v těle. V kontrolované dvojitě slepé studii bylo prokázáno, že tyto unikátně vysoké hladiny EPA, DHA a GlA mohou zlepšit stav kůže a srsti u psů s atopií. astma a kolitida.               
 

Specific Handbook pdf8_img_398SPECIFIC™ CΩD Plus Support obsahuje beta-glukany a zvýšenou hladinu zinku, selenu, argininu a omega-3 mastných kyselin. Tyto živiny podporují správné fungování imunitního systému. Beta glukany se váží na makrofágy a ovlivňují imunitní systém, a tím podporují imunitní odpověď a mění produkci cytokinů.
             

Specific Handbook pdf8_img_399Vysoký obsah energie, vysoká koncentrace esenciálních živin, vysoká stravitelnost a výborná chutnost podporují proces rekonvalescence po těžkých onemocněních, chirurgických zákrocích, poraněních a obdobích celkové tělesné vyčerpanosti. Unikátně vysoká hladina omega 3 – mastných kyselin napomáhá v případech kachexie např. u neoplastických procesů nebo onemocnění srdce. Zvýšené množství živin podporujících správné fungování imunitního  systému podporuje imunitní odpověď vůči infekcím.


Specific Handbook pdf8_img_400

 

Do diety jsou přidány L-karnitin a taurin na podporu správného fungování srdečního svalu. střední obsah sodíku

 

Specific Handbook pdf8_img_401

Kůže je velmi metabolicky aktivní a vyžaduje dostatečný přísun specifických živin. Zvýšený obsah nenasycených masných kyselin, celkového tuku, vitamínů  A, E a vitamínů řady B-komplex, bílkovin, zinkku a selenu podporuje zdravou kůži a srst.

 

 

Doplňující informace

 • SPECIFIC™ CΩD Skin Function Support obsahuje bílkoviny vysoké kvality.
 • SPECIFIC™ CΩD Skin Function Support lze využít jako nutriční podporu psů s neoplazií a s kachexií způsobenou neoplazií.
 • Vysoký obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin může omezit růst nádorů a působit preventivně v rozvoji související kachexie. Přidané beta glukany mohou napomáhat v procesu regrese tumorů. Zvýšený obsah všech živin podporuje imunitní systém a zlepšuje kondici psů s neoplazií.
 • Záměna původních mastných kyselin v buněčných membránách za nenasycené mastné kyseliny z diety SPECIFIC™ CΩD Skin Function Support (EPA, DHA a GLA) trvá určitou dobu. Proto je třeba vyčkat až 12 týdnů, než se dostaví úplný účinek diety. Zlepšení stavu je však zpravidla patrné již po 6-8 týdnech.
 • Dieta SPECIFIC™ CΩD Skin Function Support je speciálně balená v ochranné atmosféře z důvodu ochrany EPA, DHA a GLA ve výrobku.

Kontraindikace

 • Velmi mladá štěňata nebo březí a kojící feny. Během růstu a reprodukce je doporučeno podávat SPECIFIC™ CΩD-HY Allergen Management Plus.
 • Psi s poruchami krevní srážlivosti.
 • Psi s hyperlipidémií.

Obsah živin:

ComegaD2

 

Složení

Pšenice, rýže, bílá rybí moučka, kukuřičná bílkovina, rybí olej, sušené vejce, vepřový tuk, bramborová bílkovina, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, minerální látky, antarktický krill, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), kvasnice (zdroj β-1,3/1,6 glukanů), prášková celulóza, olej z brutnáku lékařského, psyllium, taurin, L-karnitin, extrakt z rozmarýnu.
Obsahuje přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

 

 

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků
a potřeb.

 

 

COD3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: