Specific CKW Kidney Support 6x300g

Značka: Specific
410 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace
- Srdeční selhání, hypertenze, edém.
- Chronické selhání ledvin.
- Selhání jater (mimo pacientů s cholestázou).
- urátová, oxalátová nebo cystinová urolitiáza.

CKW ikony

Vlastnosti a charakteristika krmiva

Specific Handbook pdf8_img_381

SPECIFIC™ CKW heart & Kidney Support má jedinečně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin EPA a DHA původem z rybího oleje. u psů se srdečním onemocněním může EPA přispět k udržení svalové hmoty, chuti k jídlu, normálnímu srdečnímu rytmu, krevnímu tlaku a k normální agregaci krevních destiček. u psů se selháním ledvin pomáhají omega-3 mastné kyseliny zpomalovat jeho progresi

    
Specific Handbook pdf8_img_382

Při městnavých srdečních chorobách dochází následkem sníženého srdečního výdeje k zadržování tekutin a sodíku v organismu. Snížený obsah sodíku v dietě pomáhá přerušit začarovaný kruh zadržování tekutin. Tato vlastnost je žádoucí u pacientů s onemocněním ledvin, jater i srdce.

            
Specific Handbook pdf8_img_383

Snížením obsahu fosforu v dietě se snižuje hyperfosfatémie a tím i progrese ledvinové nedostatečnosti.


         

Specific Handbook pdf8_img_384

Snížený obsah bílkovin, které jsou vysoké kvality a indukují alkalické pH, snižuje azotemii u psů se selháním ledvin. u psů se selháním jater snižuje tato dieta pravděpodobnost vzniku hyperamonémie a jaterní encefalopatie. Vysoká kvalita bílkovin je zárukou toho, že pes bude mít během podávání diety k dispozici dostatečné množství esenciálních aminokyselin.

        
Specific Handbook pdf8_img_385

Snížený obsah bílkovin v dietě snižuje výskyt oxalátů, cystinů a urátů v moči. Spolu s alkalickým pH moči je tak zabráněno precipitaci kalciumoxalátových, urátových a cystinových krystalů a to napomáhá k udržení zdravého močného traktu. Přidaný citrát draselný napomáhá udržet kalcium oxalátv roztoku.

 

Doplňující informace           

  • Do diety byl přidán L-karnitin a taurin, které podporují funkci srdečního svalu.
  • Dieta má vysoký obsah vitamínů rozpustných ve vodě a draslíku pro kompenzaci ztrát při použití diuretik u pacientů s onemocněním srdce.
  • Zinek je kofaktorem enzymatické konverze amoniaku na močo­vinu a může snižovat katabolismus svalových bílkovin. Zvýšený obsah zinku v dietě SPECIFIC™ heart & Kidney Support CKW přispívá ke snižování hyperamonémie u pacientů se selháním jater.
  • V dietě SPECIFIC™ CKW heart & Kidney Support je reduko­ván obsah mědi. Důvodem je snížená exkrece mědi, kterou mohou trpět pacienti s onemocněním jater.
  • Výjimečně dobrá chutnost SPECIFIC™ CKW heart & Kidney Support zvyšuje naději, že i při slabém apetitu budou splněny nutriční požadavky zvířete.
 
Obsah živin

2016 CKW2
  Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

Kontraindikace           
-
štěňata, březí a kojící feny
- Psi s relativně vysokými nároky na obsah proteinů
- Pacienti s cholestázou – v těchto případech je vhodné použít krmivo s redukovaným množstvím tuku (např. SPECIFIC™ Weight reduction nebo krmiva z řady Senior).
- Psi se struvitovou urolitiázou.
- Psi s hyperlipidémii nebo pankreatitidou.

Složení SPECIFIC™ CKW

Vepřové maso, rýže, kukuřice, pšenice, rybí olej, vejce, prášková celulóza, minerální látky, psyllium, vitamíny a stopové prvky, taurin, citrát draselný, L-karnitin. Neobsahuje syntetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

 

2016 CKW3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: