Specific CIW Digestive Support 6x300g

Značka: Specific
415 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace
- Akutní a chronické onemocnění trácvicího traktu spojené s průjmy, zvracením, a/nebo plynatostí.
- Exokrinní pankreatická insuficience (EPI).
- Malabsorpce, maldigesce.
- Bakteriální přerůstání v tenkém střevě (SIBO).
- Zánět tlustého střeva (kolitis).
- Rekonvalescence.

ikony2 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

Specific Handbook pdf8_img_337Obsah velmi lehce stravitelných živin kompenzuje sníženou aktivitu enzymů ve střevě a zajišťuje dostatečné vstřebávání živin. Tato dieta je proto ideální pro pacienty s onemocněním trávicího traktu jako jsou akutní a chronické průjmy, zvracení a/nebo plynatost.

 


Specific Handbook pdf8_img_338Vysoké množství minerálních látek a vitamínů rozpustných v tucích zajišťuje dostatečnou saturaci organismu těmito látkami při snížených absorpčních schopnostech tenkého střeva. Zvýšený obsah elektrolytů kompenzuje jejich nadměrné ztráty při průjmech a zvracení.

 

22592-Specific-Handbook-pdf8_img_339 - náhledObsahuje β-1,3/1,6 - glukany z kvasnic, které mají schopnost vazby na receptory bílých krvinek a tím aktivují imunitní systém a podporují imunitní odpověď. Dieta také obsahuje mannan-oligosacharidy (MOS). MOS na sebe mohou vázat patogenní bakterie, a tím působí preventivně proti jejich navázání na střevní stěnu. MOS také podporují lokální imunitu trávicího traktu.

 

22592-Specific-Handbook-pdf8_img_340 - náhled

 

Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství tekutiny. Má příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu a ochranu střevní sliznice.

 

22592-Specific-Handbook-pdf8_img_341 - náhled

 

Extrakt z juky snižuje tvorbu zapáchajících plynů a zápach stolice.

 

Doplňující informace

  • Nízký obsah vlákniny ve SPECIFIC™ CIW Digestive Support zaručuje vysokou stravitelnost a optimální vstřebávání živin.
  • SPECIFIC™ CIW Digestive Support obsahuje zeolit, který v trávicím traktu absorbuje toxické zplodiny.
  • SPECIFIC™ CIW Digestive Support je kompletní, vyvážená dieta, která splňuje nutriční požadavky rostoucích a dospělých psů. Dieta je tedy vhodná také pro štěňata.
  • Pro výživu pacientů s onemocněním trávicího traktu je doporu­čeno rozdělit celkovou krmnou dávku SPECIFIC™ CIW Diges­tive Support na 3 – 5 porcí za den.
  • Exokrinní pankreatická insuficience se projevuje silně sníženou sekrecí pankreatických trávicích enzymů. Nestrávené krmivo postupuje dále trávicím traktem, což vede ke vzniku průjmu, flatulence a k bakteriálnímu přerůstání. Dieta SPECIFIC™ CIW Digestive Support je snadno stravitelná a proto ideální pro paci­enty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. I přesto je doporu­čeno podávat krmivo spolu s preparáty pankreatických enzymů.

 

Obsah živin

2016 CIW2

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

Složení
Vepřové maso, kukuřice, rýže, kuře, vejce, minerální látky (včetně zeolitu), sójový olej, semena jitrocele blešníku (psyllium), vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6-glukanů a mannan-oligosacharidů), extrakt z juky.

Neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

2016 CIW3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: