Vážení zákazníci. Ve středu je na prodejně otevřeno od 12. Děkujeme za pochopení.

Specific CGW Senior All Breeds 6x300g

Značka: Specific
410 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučení

  • Každodenní krmení starších psů všech plemen (malá plemena od 8 let, střední plemena od 7 let, velká plemena od 6 let a obří plemena od 5 let věku).
  • SPECIFIC CGW Senior All Breeds podporuje dobrý zdravotní stav starších psů.

CGW ikony

Vlastnosti a charakteristika krmiva

Specific Handbook pdf8_img_166

 

Mírně snížený obsah bílkovin a fosforu a řízená hladina sodíku snižuje u starších psů zatížení ledvin a podporuje jejich funkci. Bílkoviny jsou vysoce biologicky hodnotné a poskytují psům dostatek esenciálních aminokyselin.

 

Specific Handbook pdf8_img_167

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny s příznivým vlivem na zdraví kůže a kvalitu srsti, ale také na stav kloubních chrupavek a normální pohyblivost kloubů starších psů.

 

 

Specific Handbook pdf8_img_168

 

Kompletní vyvážené krmivo s mírně sníženým obsahem energie. Psi v seniorském věku mají nižší energetické nároky a krmivo CGW napomáhá udržování ideální tělesné hmotnosti.

 

Specific Handbook pdf8_img_169

 

Taurin je látka, která hraje v metabolismu důležitou roli. Je nezbytný pro normální funkci srdečního svalu, zejména u starších psů.

 

Specific Handbook pdf8_img_170

 

Krmivo obsahuje ß-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a tím stimulovat imunitní systém a imunitní odpověď.

 

Doplňující informace

  • EPA a DHA z ryb pomáhá u starších psů udržovat funkci ledvin.
  • L-karnitin transportuje mastné kyseliny do mitochondrií a sti­muluje oxidaci tuků při současné ochraně svalové tkáně. Tím u starších psů napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti.
  • Dieta obsahuje mannan-oligosacharidy (MOS). MOS mají schopnost vázat se na patogenní bakterie a zabránit jejich kon­taktu se sliznicí trávicího traktu. Přirozeně se tak zlepšuje zdra­votní stav trávicího traktu starších psů.

Kontraindikace

  • Štěňata, březí a kojící feny.

 

Obsah živin

2016 CGW

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

 

Složení
Vepřové maso, kuřecí maso, kukuřice, ryby, rybí olej, vejce, prášková celulóza, slunečnicový olej, psyllium, minerální látky, cukr, rýže, vitamíny a stopové prvky, taurin, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 – glukanů a mannan-oligosacharidů), L-karnitin.

Neobsahuje syntetické antioxidanty, barviva ani zchutňovadla.

 

Denní krmnná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

2016 CGW2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: