Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Oster Blade Wash 532ml

Značka: Oster
280 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělé pro splachování chlupů nahromaděných mezi horními a dolními břity. Z nových břitů odstraňuje ztuhlé ochranné obaly přidávané při výrobě. Zajišťuje promazání břitů.

UPOZORNĚNÍ:
Do roztoku ponořujte pouze břity - neponořujte žádnou část strojku.

Návod k použití Blade Wash®: 1. N
alijte Blade Wash® do mělké nádoby, např. do malé misky nebo talířku. Čepele ponořujte za chodu strojku. NEPONOŘUJTE žádnou část strojku. Vyjměte čepele z Blade Wash® a utřete dosucha čistým a suchým hadrem. Poté naneste tenký film oleje Oster® Blade LubeTM Premium Clipper Oil. Pokračujte ve stříhání. Vždy používejte Blade Wash® i po skončení práce. 2. Nové břity jsou zpravidla potažené ochrannými obaly, jež mohou ovlivnit kvalitu stříhání. Ponořte nové břity do Oster® Blade Wash® podle výše uvedených instrukcí. Před použitím naneste Oster® Blade LubeTM Premium Clipper Oil.

POZOR:
Obsahuje alifatické ropné destiláty. Požití je škodlivé či smrtelné. Pokud dojde k požití, nevyvolávejte zvracení. OKAMŽITĚ ZAVOLEJTE LÉKAŘSKOU POMOC. Hořlavé. Používejte pouze v dobře větraných prostorech. Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla a jisker, otevřeného ohně. Při používání nekuřte. Uchovávejte produkt na chladném a suchém místě v původní nádobě.
Nádobu uchovávejte uzavřenou a MIMO DOSAH DĚTÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: