Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Royal Canin Dog Urinary 12 x 410g konz.

Značka: Royal Canin
955 Kč
+1 pracovní den od objednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

URINARY S/O je kompletním dietním krmivem pro psy, které účinně rozpouští struvitové kameny a omezuje jejich opětovnou tvorbu, a to na základě své schopnosti okyselit moč, jakož i díky nízkému obsahu hořčíku a sníženému obsahu vysoce kvalitních proteinů.

- Zředění moči znamená nižší koncentraci struvitu a oxalátu vápenatého v moči. Díky většímu objemu moči také dochází k pravidelnému vymývání močového měchýře.
- Urinary S/O Canine účinně podporuje rozpouštění struvitových kamenů. V kyselejší moči jsou nepříznivé podmínky pro baktérie, které jsou obvykle spojovány s výskytem struvitových kamenů.
- V nenasycené moči nemohou růst močové krystaly. Takové prostředí tudíž brání vzniku struvitových nebo oxalátových krystalů.'
- Synergický komplex antioxidantů (vitamíny E a C, taurin a lutein) zmírňuje degradaci buněčné DNA, posiluje imunitu a tlumí účinky volných radikálů, jež se s věkem zesilují.

Složení:
Maso a vedlejší živočišné produkty, ryby a výrobky z ryb, obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, kvasnice, cukry. Doplňkové látky (na kg): Vitamín D3: 275 mj., E1 (železo): 10 mg, E5 (mangan): 3,1 mg, E6 (zinek): 31 mg Technologické doplňkové látky:Trifosforečnan pentasodný: 1 g.

Nutriční složení:
Bílkoviny: 5,2% - Tuky: 8% - Hrubý popel: 2,3% - Hrubá vláknina: 0,6% - Vllhkost: 72%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: