Royal Canin Canine Mini Exigent

1kg
expedice následující pracovní den
220 Kč
3kg
expedice následující pracovní den
525 Kč

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro psy - Pro dospělé a zralé psy malých plemen (od1 do 10 kg) - Nad 10 měsíců věku - Psy vybíravé.
Při jídle pes posuzuje vůni, velikosti sousta a konzistenci pokrmu. Chcete-li, aby váš pes jedl zdravě – tedy nejen pamlsky, po kterých touží, když odmítá běžné jídlo – sáhněte po zdravém a nutričně kompletním krmivu, které je neodolatelné i pro nejvybíravější psy. Krmivo ROYAL CANIN® Exigent Mini je vhodné pro mlsné psy, kteří váží do 10 kg. Tyto granule pro psy obsahují veškerou výživu, kterou váš pes potřebuje ke zdravému životu. Granule mají tvar polštářků, křupavou konzistenci a jsou plněny aromatickou paštikou plnou živin. Křupavé granule jsou zvenku chutné a mastné, zatímco náplň z paštiky je bohatá a lahodná. Veškerá krmiva Royal Canin jsou nutričně kompletní a obsahují 100 % kvalitních bílkovin, tuků, vlákniny, vitamínů a minerálů, které váš pes potřebuje pro celoživotní tělesnou a duševní pohodu.
Program výživy Exigent je dostupný jako křupavé granule a chutné paštiky v kapsičce. Obě jsou nutričně kompletní a dokonale se doplňují. Proč nevyzkoušet paštiku jako doplněk granulí? Výsledky krmiva ROYAL CANIN® Exigent Mini jsou prokázaným úspěchem. Při vědeckém testování v pet centru Royal Canin upřednostňovalo toto krmivo až 99 % psů.

Prokázané výsledky

  • Prokázané výsedky: do  99 % preferovalo* *Royal Canin interní studie.

Specifika produktu

  • Obsahuje suroviny a vysoce kavlitní bílkoviny speciálně vybrané pro malé psy, MINI EXIGENT má aroma neodolatelné i pro ty nejvybíravější strávníky. Velikost, tvar a konzistence  Mini Exigent granule byla speciálně navržena pro malé čelisti. Granule tvaru polštářku s křupavým obalem a měkkým středem má lákavou texturu, kterou si váš pes zamiluje.

Jak jinak můžete pomoci svému psovi?

  • Jak jinak můžete pomoci svému psovi? Krmte ho pravidelně. Naučte svého psa jíst bez okolků jeho krmné dávky (a ne pamlsky) je to tak lepší pro pohodu všech. Pokud máte jakékoli pochybnosti o zdraví svého psa, prosím kontaktujet veterináře.

Složení:
dehydratovaný drůbeží protein, živočišné tuky, rýže, izolát*rostlinných bílkovin, předvařená pšeničná mouka, kukuřičná mouka, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, rostlinná vláknina, řepné řízky, minerály, rybí tuk, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, extrak z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

Nutriční složení:
Vitamin A: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Železo): 38 mg, E2 (Jod): 3.9 mg, E4 (Měď): 12 mg, E5 (Mangan): 50 mg, E6 (Zinek): 133 mg, E8 (Selen): 0.08 mg - Konzervanty - Antioxidanty.

Analytické složky:
Protein: 30.0% - Obsah tuku: 22.0% - Hrubý popel: 4.8% - Hrubá vláknina: 2.6%

*L.I.P.: Protein vybraný pro svou vysokou stravitelnost.

Doporučené dávkování:

Váha psa Uvnitř - bez aktivity Normální aktivita Velmi aktivní psi
1 kg 22 g (2/8 odměrky) 26 g (2/8 odměrky) 29 g (2/8 odměrky)
3 kg 51 g (4/8 odměrky) 59 g (4/8 odměrky) 67 g (5/8 odměrky)
6 kg 86 g (7/8 odměrky) 99 g (1 odměrky) 113 g (1+1/8 odměrky)
10 kg 126g (1+2/8 odměrky) 146 g (1+3/8 odměrky) 166 g (1+5/8 odměrky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: