Geloren HA 1x1350g višeň + 1x1350g jablko

ZDARMAZDARMA
120 geloren ha visnovy box mockup
2 320 Kč
Skladem


Veterinární dietetický přípravek pro koně, s kyselinou hyaluronovou, který je určený pro péči o klouby, vazy a šlachy u koní.

Balení obsahuje:
Geloren HA 1350 g, višňový 
Geloren HA 1350 g, jablečný

Detailní informace

Detailní popis produktu

Želé kostky jsou jen o něco tvrdší než známí gumoví medvídci. Obsahují cukr a ovocné aroma, proto jsou velmi chutné a oblíbené. Na rozdíl od ostatních hořkých kloubních výživ je chutný GelorenHA čirá radost.

GELOREN JE VHODNÉ UŽÍVAT:

 • při pohybových problémech
 • při nadměrné zátěži
 • pro zvýšení možnosti bezbolestného pohybu i ve stáří

PŘÍPRAVEK NAPOMÁHÁ:

 • vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy
 • zlepšovat hybnost a pružnost kloubů
 • zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu
 • ke zvýšení fyzického výkonu
 • k prodloužení aktivního věku zvířete

VIŠŇOVÁ PŘÍCHUŤ:
Aktivní látky: Obsah v 7,5 g*: 933 mg želatiny, 143 mg chondroitin sulfátu, 30 mg kyseliny hyaluronové. * 7,5 g = průměrná hmotnost 1 želé.

 • Kyselina hyaluronová: Nejdůležitější složka kloubní tekutiny. Promazává klouby, tlumí nárazy a napomáhá zlepšovat stav při bolestech a zánětech kloubů.
 • Chondroitin sulfát: Důležitá součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zaručuje pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.
 • Želatina: Látka bílkovinné povahy v dobře stravitelné formě poskytující základní stavební součásti pro tvorbu kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé šlachy, vazy a chrupavky.

Návod k použití: Geloren HA můžete nabídnout zvířeti přímo z ruky nebo želé nakrájet na menší části a zamíchat do krmiva. Přípravek koně většinou přijímají ochotně díky sladké chuti a višňovému aroma. Vhodné pro všechny typy koní

Dávkování: Podle váhy podávejte 2 až 6 želé denně:
Kůň <100 kg 2 želé denně,
kůň <400 kg 4 želé denně,
kůň ≥400 kg 6 želé denně.

Největšího účinku dosáhnete při 90denním nepřetržitém užívání. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Složení: Voda, cukr, glukózový sirup, želatina vepřová (12,5 %), chondroitin sulfát (1,9 %), sorban draselný, glycerin, kyselina hyaluronová (0,4 %), barvivo (oxid železa), zchutňující látka (višňové aroma), kyselina citrónová, povrchová úprava želé proti slepování (kokosový olej, řepkový olej a karnaubský vosk).

Upozornění: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na kartonové krabici (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte v suchu a při teplotě 2–25 °C. Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata.

Číslo schválení veterinárního přípravku: 045-20/C
Želé v 1 balení: 180 ± 2 ks
Čistá hmotnost: 1350 g (průměrná hmotnost 1 želé = 7,5 g) 

6x želé obsahuje:
180 mg KYSELINY HYALURONOVÉ
855 mg CHONDROITIN SULFÁTU
5600 mg ŽELATINY

JABLEČNÁ PŘÍCHUŤ:
Jablečná verze GelorenuHA navíc obsahuje řasu chlorelu, která obsahuje vysoké množství esenciálních aminokyselin a růstový faktor CGF.

1x želé obsahuje:
60 mg kyseliny hyaluronové

285 mg chondroitin sulfátu (vepřový původ)
2333 mg želatiny

Dávkování: Podle váhy koně podávejte jednu až tři pralinky denně:
<100 kg = 1 denně
100 - 400 kg = 2 denně
>400 kg = 3 denně

Největšího účinku dosáhnete při 90denním nepřetržitém užívání minimálně jedné kostky denně. Kúru doporučujeme zopakovat 3x ročně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Někteří koně si potřebují na Geloren ze začátku zvyknout, protože jim nevyhovuje želé konzistence. V tomto případě pomáhá nechat kostičky vysušit a ztvrdnout v otevřeném pytlíku. Nedojde tím ke ztrátě aktivních látek.

Skladujte na chladném místě.

www.contiproshop.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: