Equistro Electrolyt 7 1200g

Značka: Vétoquinol
970 Kč
Vyprodáno

Koncentrát rychle využitelných minerálních solí s biologicky vysoce hodnotnými doplňky - vitaminy a stopovými prvky na podporu regenerace výkonnostního potenciálu organismu koně po velké fyzické zátěži

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrát rychle využitelných minerálních solí s biologicky vysoce hodnotnými doplňky - vitaminy a stopovými prvky na podporu regenerace výkonnostního potenciálu organismu koně po velké fyzické zátěži - doplňkové krmivo pro koně.
Minerální soli, ale také vitaminy a stopové prvky, jsou nepostradatelnými faktory jak pro metabolismus svalstva, tak i nervového systému, a tím výrazně ovlivňují výkonnost sportovních koní. Ztrátou tekutin během pocení při vysoké fyzické zátěži jako je trénink nebo vlastní závod - dostih (popř. během horečky či průjmu) odchází z organismu koně velké množství životně důležitých minerálních solí, vitaminů a stopových prvků. Následkem toho se může vyskytnout svalová slabost či ztuhlost, křeče, pokles výkonnosti apod. Equistro Electrolyt 7 je biologicky vysoce hodnotný koncentrát minerálních solí s doplňky stopových prvků, vitaminu C a kyseliny nikotinové. Equistro Electrolyt 7 umožňuje koně rychle opětovně nasadit v závodech a stabilizovat jeho výkonnostní potenciál. Všechny použité živiny a účinné látky jsou vyráběny dle zásady D.A.R. (direct animal response), tzn. že jsou k dispozici v biologicky vysoce využitelné a vstřebatelné formě, s výbornou akceptací a účinností.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: