Easypill dog / Giver 15 ks (15x5g)

210 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto pamlsky byly speciálně vyvinuty pro podávání léků chronickým a geriatrickým pacientům, kde např. násilné podávání několika tablet dokonce několikrát denně není příliš etické, navíc může být pro zvíře stresující.
Easy Pill je určený k podávání v krmné misce spolu s krmením v domácím prostředí nebo na hospitalizaci. Není určený k jednorázovému podání léku vystresovanému pacientovi v ordinaci.

Složení:
Kuřecí masová moučka, glukózový sirup, voda, rýžový škrob, ochucovadla na bázi tuku, konzervační látky, barviva a antioxidační látky scgválené v EU. Bílkoviny 28,2%, tuky 12,2%, hrubá vláknina 0,9%, popeloviny 13,9%, vlhkost 16%.

Dávkování:
Pokud se zvíře s Easy Pillem ještě nikdy nesetkalo, doporučuje se vložit pár kousíčků E. P. bez léku do krmné misky před vlastním krmením. Pokud je pozře, lze pak do jednoho pamlsku vložit lék a tento pamlsek spolu s krmením a s několika prázdnými kousky E. P. vložit do misky. Pokud si zvíře zvykne na tuto chuť a konzistenci, lze pak pravidelně s krmením podávat jen jeden kousek Easy Pillu s lékem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: