Calibra VD Cat konz. Renal 200 g

Značka: Calibra
55 Kč
expedice následující pracovní den

Kompletní dietní kočičí krmivo v konzervě pro podporu funkce ledvin v případě chronické nebo dočasné ledvinové nedostatečnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace: Selhání ledvin (CRF) a ledvinová nedostatečnost,  srdeční symptomatologie (časné stadium), zvýšený krevní tlak.

Receptura se sníženým obsahem proteinu a fosforu. Kvalita proteinu je obohacena o vaječný protein, krmivo má zvýšený obsah energie, antioxidantů a Omega 3.

Složení: 
Drůbež, rýže, vaječný prášek, lososový olej, Yucca schidigera, FOS, MOS, uhličitan vápenatý.

Analytické složky: Hrubý protein 7 %, hrubý tuk 10,8 %, hrubá vláknina 0,31 %, hrubý popel 1,9 %, vlhkost 70 %, vápník 0,2 %, fosfor, 0,14 %, sodík 0,16 %, draslík 0,32 %, hořčík 0,02 %, omega-3 mastné kyseliny 0,5 %, omega-6 mastné kyseliny 2,4 %.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamín A 6000 I.E., Vitamín D3 500 I.E., Vitamín E 200 mg, Vitamín C 40 mg, Zinek (chelát zinku a aminokyseliny, hydrát) 15 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát) 3 mg, Jód (jodičnan vápenatý, bezvodý) 0,75 mg, Taurin 750 mg.

Metabolizovatelná energie: 158 kcal/100g, 662 kJ/100g.

Doporučené dávkování:

Váha kočky (kg)

Denní dávka (g)

2 - 3kg

100 - 135g

4 - 5kg

123 - 190g

6 - 7kg

161 - 239g

8 - 9kg

196 - 290g

 

Krmný návod:

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Denní dávky jsou uvedeny  v tabulce. Je nezbytné zabezpečit pravidelná klinická vyšetření a kontrolu hmotnosti a denní dávku přizpůsobit aktuálnímu stavu. Krmivo podávejte při pokojové teplotě. 

Doporučená doba použití: o době používání krmiva by měl rozhodnout veterinář, při prvním použití by neměla překročit 6 měsíců. 

Kontraindikace: Krmivo není vhodné pro březí kočky a kočky v laktaci, koťata a u jaterní nedostatečnosti s abnormální biliární sekrecí.

 

Veterinární diety Calibra pomáhají řešit nejčastější zdravotní problémy psů i koček. Receptury zahrnují nejen řadu suchého krmiva. Tam, kde to má fyziologické opodstatnění z hlediska stravitelnosti a kde bývá největší problém s příjmem granulované potravy, nabízíme alternativu ve formě konzervovaných diet. Řada konzerv je koncepčně založena na stejné filozofii jako diety suché a mohou se tak vzájemně doplňovat.
Důraz na respektování aktuálních nezávislých studií a současné použití nejkvalitnějších surovin je tím, co dělá veterinární diety Calibra účinnými.

Veterinární diety Calibra řeší u mazlíčků zdravotní problémy s játry, kůží a srstí, střevy a žaludkem, močovými cestami, diabetes a obezitou, ledvinami a srdcem, také klouby a celkovou regeneraci.

https://www.mojecalibra.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: