Supreme Science Selective Rat - potkan

1,5kg
Vyprodáno
239 Kč

Detailní popis produktu

Velmi chutná, nutričně kompletní a vyvážená superprémiová strava, která dokonale vyhovuje stravovacím požadavkům potkanů.
Toto granulované krmivo je obohaceno ovocem, konkrétně jablky a černým rybízem, které pro své antioxidační vlastnosti a vysoký obsah vitamínů podporuje optimální zdraví Vašeho mazlíčka. Je také bohaté na obsah polynenasycených mastných kyselin, ale má nízký obsah nasycených mastných kyselin a cholesterolu. Tento poměr pomáhá udržovat zdraví kardiovaskulárního a oběhového systému. Krmivo dále svým složením podporuje zubní hygienu a růst zdravé střevní flóry.

Řada krmiv Supreme Sience Selective představuje širokou nabídku veterinárně i druhově doporučených krmiv se specifickými potravinami, přizpůsobených nutričním potřebám malých chlupatých mazlíčků.
Krmiva mají formu monokomponentní extrudované stravy, která zajistí, že zvíře dostane v každém soustu, všechny potřebné živiny.
Tato krmiva nabízejí zvířatům výživu nejvyšší kvality, vyrobenou podle nejnovějších standardů. Jsou vyráběny podle nízkotučných receptur, bez přídavku cukru, ale s vysokým podílem vlákniny. Proto působí jako prevence proti obezitě. Dále obsahují speciální ingredience pro podporu imunitního systému, dentálního zdraví, trávení, zlepšení kondice a zkvalitnění stavu kůže a srsti.

Složení:
pšenice, sojová moučka, ječmen, oves, sojový olej, sušená jablka (2,5%), sušené černý rybíz (2,5%), pšeničné otruby, vápencová drť,minerální látky, L-lysin, DL-methionin, sůl

Nutriční doplňkové látky / kg:
vitamín A 15000 mj, vitamín D3 1500 mj

Analýza:
protein 14,0%, vláknina 4,0%, tuk 4.0%, anorganická hmota 5,0%, vápník 0,6%, fosfor 0,4%

Přesné dávkování uvedeno na obale krmiva

Přechod na krmivo Supreme Science Selective
Pokud přecházíte z jiného krmiva, měli byste nové krmivo se stávajícím alespoň 10 dnů míchat, aby byl přechod plynulý. První dny by větší část krmiva mělo tvořit kmivo stávající až postupně jej zcela nahradíte krmivem novým.
Pokud by zvířata potravu odmítala, může to být tím, že jsou zvyklá na stravu s přidanými cukry (melasa, sirup), které potravu zchutňují, ale vedou k dentálním problémům a obezitě. V tom případě zkuste přechod na nové krmivo prodloužit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: