Supreme Science Selective Rabbit Adult

1,5kg
expedice následující pracovní den
239 Kč
3kg
expedice následující pracovní den
419 Kč
5kg
expedice následující pracovní den
639 Kč
10kg
expedice následující pracovní den
1 199 Kč

Detailní popis produktu

Velmi chutná, nutričně kompletní a vyvážená superprémiová strava s příchutí anýzu a pískavice, která dokonale vyhovuje stravovacím požadavkům dospělých králíků (od 20 týdnů do 4 až 6 let). 19-ti % podíl vlákniny příznivě působí na trávení a funguje jako prevence obezity.
Krmivo obsahuje lněné semínko, které je vynikajícím zdrojem Omega 3 a Omega 6, které příznivě působí na stav kůže, srsti a kardiovaskulárního systému. Složení podporuje růst zdravé střevní mikroflóry. Svou strukturou také napomáhá obrušování zubů. Krmivo neobsahuje umělá barviva a přidané cukry.

Řada krmiv Supreme Sience Selective představuje širokou nabídku veterinárně i druhově doporučených krmiv se specifickými potravinami, přizpůsobených nutričním potřebám malých chlupatých mazlíčků.
Krmiva mají formu monokomponentní extrudované stravy, která zajistí, že zvíře dostane v každém soustu, všechny potřebné živiny.
Tato krmiva nabízejí zvířatům výživu nejvyšší kvality, vyrobenou podle nejnovějších standardů. Jsou vyráběny podle nízkotučných receptur, bez přídavku cukru, ale s vysokým podílem vlákniny. Proto působí jako prevence proti obezitě. Dále obsahují speciální ingredience pro podporu imunitního systému, dentálního zdraví, trávení, zlepšení kondice a zkvalitnění stavu kůže a srsti.

Složení:
vojtěšková moučka (alfalfa), slupky sójových bobů, pšenice, pšeničné otruby, hrachové vločky, lněné semínko (min. 2%),dužina cukrové řepy, sojóvá moučka, sojový olej, hydrogenfosforečnan vápenatý, sůl, uhličitan vápenatý.

Nutriční doplňkové látky/kg:
vitamín A 15000 mj , vitamín D3 1500 mj

Analýza:
bílkoviny 14,0 %, vláknina 25,0 %, oleje a tuky 4,0% , popel 8,0 %, vápník 0,6% , sodík 0,3% , fosfor 0,4%

Přesné dávkování uvedeno na obale krmiva

Přechod na krmivo Supreme Science Selective
Pokud přecházíte z jiného krmiva, měli byste nové krmivo se stávajícím alespoň 10 dnů míchat, aby byl přechod plynulý. První dny by větší část krmiva mělo tvořit kmivo stávající až postupně jej zcela nahradíte krmivem novým. Pokud by zvířata potravu odmítala, může to být tím, že jsou zvyklá na stravu s přidanými cukry (melasa, sirup), které potravu zchutňují, ale vedou k dentálním problémům a obezitě. V tom případě zkuste přechod na nové krmivo prodloužit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: