Supreme Science Selective Rabbit Junior - králík

1,5kg
Vyprodáno
239 Kč
10kg
expedice následující pracovní den
1 199 Kč

Detailní popis produktu

Velmi chutná, nutričně kompletní a vyvážená superprémiová strava, která dokonale vyhovuje stravovacím požadavkům mladých králíků (od 4 do 20 týdnů) a březích a kojících samic.
Díky vysoké hladině kvalitních bílkovin krmivo zaručuje zdravý růst a vývoj. 19-ti % podíl vlákniny příznivě působí na trávení a funguje jako prevence obezity. Krmivo obsahuje špenát, který je přirozeně bohatý na lutein, kyselinu - alfalipoovou a koenzym Q10, a také lněné semínko, které je vynikajícím zdrojem Omega 3. To vše příznivě působící na zdraví kardiovaskulárního systému. Krmivo neobsahuje umělá barviva a přidané cukry.

Řada krmiv Supreme Sience Selective představuje širokou nabídku veterinárně i druhově doporučených krmiv se specifickými potravinami, přizpůsobených nutričním potřebám malých chlupatých mazlíčků.
Krmiva mají formu monokomponentní extrudované stravy, která zajistí, že zvíře dostane v každém soustu, všechny potřebné živiny.
Tato krmiva nabízejí zvířatům výživu nejvyšší kvality, vyrobenou podle nejnovějších standardů. Jsou vyráběny podle nízkotučných receptur, bez přídavku cukru, ale s vysokým podílem vlákniny. Proto působí jako prevence proti obezitě. Dále obsahují speciální ingredience pro podporu imunitního systému, dentálního zdraví, trávení, zlepšení kondice a zkvalitnění stavu kůže a srsti.

Složení:
vojtěška (alfalfa), pšenice, sójové pokrutiny, sojová moučka, pšeničné otruby, hrachové vločky, špenát (min. 4%), lněné semínko (min.2%), sojový olej, minerální látky, sůl, L-lysin, DL-methionin, borůvky, semena mléče zelinného, zelený čaj extrakt, extrakt z hroznových semínek

Analýza:
bílkoviny 17,0%, vláknina 19,0%, oleje a tuky 4,0%, popel 8,0%, vápník 0,8%, sodík 0,3%, fosfor 0,5%

Nutriční doplňkové látky / kg:
vitamín A 15000 m.j./kg, vitamín D3 1500 m.j./kg, vitamín E 50 mg/kg, měď 10 mg/ kg

Přesné dávkování uvedeno na obale krmiva

Přechod na krmivo Supreme Science Selective
Pokud přecházíte z jiného krmiva, měli byste nové krmivo se stávajícím alespoň 10 dnů míchat, aby byl přechod plynulý. První dny by větší část krmiva mělo tvořit kmivo stávající až postupně jej zcela nahradíte krmivem novým. Pokud by zvířata potravu odmítala, může to být tím, že jsou zvyklá na stravu s přidanými cukry (melasa, sirup), které potravu zchutňují, ale vedou k dentálním problémům a obezitě. V tom případě zkuste přechod na nové krmivo prodloužit.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: