Supreme Science Selective Hamster 350g - křeček

Značka: Supreme
99 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi chutná, nutričně kompletní a vyvážená superprémiová strava, která dokonale vyhovuje stravovacím požadavkům křečků.
Krmivo obsahuje vysoké procento kvalitních a chutných celozrnných obilovin - oves a ječmen, které podporují zdraví Vašeho křečka. Přídavek lněného semínka, bohatého na Omega 3, má příznivý vliv na stav kůže a kvalitu srsti. Krmivo neobsahuje přidaný cukr ani umělá barviva.

Řada krmiv Supreme Sience Selective představuje širokou nabídku veterinárně i druhově doporučených krmiv se specifickými potravinami, přizpůsobených nutričním potřebám malých chlupatých mazlíčků.
Krmiva mají formu monokomponentní extrudované stravy, která zajistí, že zvíře dostane v každém soustu, všechny potřebné živiny.
Tato krmiva nabízejí zvířatům výživu nejvyšší kvality, vyrobenou podle nejnovějších standardů. Jsou vyráběny podle nízkotučných receptur, bez přídavku cukru, ale s vysokým podílem vlákniny. Proto působí jako prevence proti obezitě. Dále obsahují speciální ingredience pro podporu imunitního systému, dentálního zdraví, trávení, zlepšení kondice a zkvalitnění stavu kůže a srsti.

Složení:
celozrnná pšeničná mouka, sojová moučka, ječmen (min. 8%), oves (min. 4%), lněné semínko, sojový olej, minerální látky, sůl, L-lysin, DL-methionin

Nutriční doplňkové látky / kg:
vitamín A 15000 mj , vitamín D3 1500 mj

Analýza:
protein 19,0 %, vláknina 5,0% , obsah tuku 5,0% , anorganická hmota 5,5%

Přesné dávkování uvedeno na obale krmiva

Přechod na krmivo Supreme Science Selective
Pokud přecházíte z jiného krmiva, měli byste nové krmivo se stávajícím alespoň 10 dnů míchat, aby byl přechod plynulý. První dny by větší část krmiva mělo tvořit kmivo stávající až postupně jej zcela nahradíte krmivem novým. Pokud by zvířata potravu odmítala, může to být tím, že jsou zvyklá na stravu s přidanými cukry (melasa, sirup), které potravu zchutňují, ale vedou k dentálním problémům a obezitě. V tom případě zkuste přechod na nové krmivo prodloužit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: