Purina PPVD Feline OM Obesity Management 5kg

Značka: Purina
880 Kč
Skladem

Feline OM Obesity Management je kompletní veterinární dietní krmivo, které je prokazatelně efektivním řešením pro snížení hmotnosti u obézních koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feline OM Obesity Management je kompletní veterinární dietní krmivo, které je prokazatelně efektivním řešením pro snížení hmotnosti u obézních koček.
Feline OM Obesity Management je krmivo s nízkým obsahem tuků a kalorií a s vysokým obsahem bílkovin, které podporuje efektivní a stálý úbytek hmotnosti při současném zachování svalové hmoty a pocitu nasycení. Jakmile kočka dosáhne požadované cílové hmotnosti, s podáváním Feline OM Obesity Management můžete pokračovat. Pomůžete tím kočce v udržení její ideální hmotnosti. 
Dietní krmivo Feline OM Obesity Management není vhodné pro kočky, které potřebují vyšší příjem kalorií, jako např. březí kočky nebo rostoucí koťata. 
Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Hlavní benefity:
Vysoký obsah bílkovin podporuje ztrátu tělesného tuku při současném zachování svalové hmoty během hubnutí.
Nízký obsah kalorií: snížená hladina tuků pomáhá redukovat množství kalorií přijatých z krmiva a podporuje účinné a trvalé snížení hmotnosti.
Podporuje správnou saturaci moči a pomáhá snižovat tvorbu struvitových a oxalátových krystalů a kamenů, které se častěji vyskytují u koček s nadváhou a u koček obézních.

Složení:
Kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, sójová mouka, dehydrované drůbeží bílkoviny, pšeničná mouka, hrachová vláknina, vedlejší výrobky živočišného původu, minerální látky, živočišný tuk, rybí tuk, kvasnice.

Doplňkové látky: 
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 36 000; Vit D3: 1 200; Vit E: 650
mg/kg: taurin: 1 000; síran železnatý monohydrát: 215; jodičnan vápenatý bezvodý: 2,7; síran měďnatý pentahydrát: 43; síran manganatý monohydrát: 89; síran zinečnatý monohydrát: 360; seleničitan sodný: 0,25
S antioxidanty

Analytické složky:
Protein 48,0 %, obsah tuku 8,0 %, obsah anorganických látek 8,0 %, hrubá vláknina 7,5 %, obsah energie 3,1 kcal/g.

Dávkování:
Snížení hmotnosti

Hmotnost kočky Denní dávka v g
4 kg 60 g
6 kg 95 g
8 kg 125 g
10 kg 155 g
>10 kg + 15g/kg


Udržení hmotnosti

Hmotnost kočky Denní dávka v g
4 kg 75 g
6 kg 115 g
8 kg 155 g
10 kg 195 g
>10 kg + 20g/kg

 
Podávejte do dosažení cílové tělesné hmotnosti. Před podáváním nebo před prodloužením doby podávání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Voda musí být vždy k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: