Purina Cat Chow Urinary

1,5kg
expedice následující pracovní den
260 Kč

Detailní popis produktu

Cat Chow Adult Special Care Urinary Tract Health je krmivo vhodné zejména pro dospělé kočky, které mají citlivé močové cesty.
Díky speciálně uzpůsobeným minerálům a redukci pH v močovém ústrojí ulehčuje Cat Chow Adult Special Care Urinary Tract Health přirozeným způsobem ledvinám a orgánům močových cest. Většina koček v pokročilém věku nebo s geneticky podmíněnými zdravotními obtížemi má sklony k zánětům močového a ledvinového ústrojí. Receptura tohoto krmiva je přizpůsobena těmto speciálním výživovým nárokům. Výsledkem je vyvážený mix minerálních látek, který reguluje pH moči. Receptura je specifickou kombinací vybraných přírodních látek: petržele, špenátu, mrkve a hrachu. Krmivo je bohaté na vitamín E, což může podporovat přirozenou obranyschopnost. Obsažený taurin je pro kočky obzvláště důležitý, protože kočky taurin neumějí samy produkovat. Taurin může podporovat mj. funkci srdečního svalu a zrak. Řepkový šrot a čekanka mohou napomáhat dobrému zažívání. Díky vysokému stupni stravitelnosti krmiva pro kočky Cat Chow je navíc redukován objem trusu Vaší kočky.

Přehled nejdůležitějších vlastností produktu:

   • Pro dospělé kočky od 1 roku
   • Pro dospělé kočky s citlivým vylučovacím systémem
   • Kompletní krmivo
   • Ulehčuje ledvinám a orgánům močového ústrojí
   • Bohaté na bílkoviny živočišného původu
   • Vyvážený poměr živin a vynikající chuť
   • Pro citlivé a zdravé trávení
   • Obsahuje taurin pro podporu srdeční činnosti a struktury oční sítnice
   • Přesně určené množství fosforu může podporovat správné fungování ledvin
   • Bez přidaných umělých barviv, dochucovadel a konzervantů

Složení:
Obiloviny (42% celozrnných obilnin), maso a vedlejší živočišné produkty (20%**), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky (0,7% rybí oleje), produkty přírodního původu (2,7% sušená dužina řepy; 0,07% sušená petržel, odpovídající až 0,4% petržele), zelenina* (2% kořen čekanky; 0,07% mrkev, odpovídající 0,4% mrkve; 0,07% sušený špenát, odpovídající 0,4% špenátu), minerální látky, kvasnice* (0,3%).

Přidané látky:
Vitamín A (17.000 IU/kg), vitamín D3 (1.410 IU/kg), vitamín E (120 IU/kg), síran železnatý (195 mg/kg), jodičnan vápenatý (3,2 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého (47 mg/kg), síran manganatý (21 mg/kg), síran zinečnatý (245 mg/kg), seleničitan sodný (0,3 mg/kg),vitamíny skupiny B (150 mg/kg), antioxidanty.

*Přírodní suroviny. **40% masa a vedlejších živočišných produktů (z čehož min. 14% kuře).

Analytické složky:

bílkovina 32.0 %
tuk 11.0 %
hrubá vláknina 2.5 %
popel/popelovina 7.5 %

Doporučené dávkování na zvíře v g/den podle údajů výrobce:

Hmotnost kočky Množství v g/den
2 - 4 kg 35 - 70 g
4 - 6 kg 70 - 100 g


Každá kočka je různá a množství krmiva byste měli přizpůsobit jejímu stupni aktivity a její tělesné kondici. Vždy dejte kočce ke krmení k dispozici čerstvou vodu.

Doporučené dávkování je orientační a je založeno na potřebách koček mírně aktivních, které žijí v normálních teplotách.

Jednotlivé potřeby se mohou lišit, proto je důležité přizpůsobit množství krmiva vzhledem k udržení zdravé kondice a ideální hmotnosti kočky.

Podávejte krmivo Purina Cat Chow po dobu 7 dnů v rámci krmení Vaší kočky.

Udržujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: