Mineralpony Senior

3kg
expedice následující pracovní den
940 Kč
12kg
do 3 pracovních dnů u nás
3 370 Kč

Detailní popis produktu

Minerální doplňkové krmivo s obsahem kolagenu CHP, základních minerálních látek, vitamínu E, selenu, vitamínu C, jódu a beta-karotenu určené pro výživu kostí a kloubů dospělých koní v zátěži.
Mineralpony Senior zajišťuje současné podávání kostních minerálů a kolagenních peptidů. Toto spojení pozitivně působí při dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování. Je určen pro prevenci a při poruchách funkce pohybového aparátu skokově či pracovně namáhaných koní. Působí při regeneraci kloubních povrchů a vaziv a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu.
Přítomný jód je nepostradatelnou složkou hormonů štítné žlázy, které ovlivňují fyziologický a psychický vývoj, činnost nervové a svalové tkáně a energetický metabolismus. Je rozhodující pro normální vývoj a činnost centrálního nervového systému.

Indikační skupina:
Minerální doplňkové krmivo – chondroprotektivum – minerální doplněk

Indikace:
- při dekalcifikaci skeletu a kopytní kosti
- pro doplnění zásob kostních minerálů u sportovně zatěžovaných koní
- k ovlivnění minerálního hospodářství organismu

Doporučené dávkování:
100 g denně

Způsob použití:
Podávat denně v průběhu závodní přípravy i závodní či pracovní zátěže jako podpůrný výživový doplněk pro doplnění potřebných minerálů, aminokyselin a peptidů potřebných pro řádnou výživu a metabolizmus pojivové a vazivové tkáně namáhané sportovní a pracovní zátěží.
Denní dávku odměříme, přimícháme ke krmné dávce a dobře zvlhčíme. Denní dávku lze podat jednorázově či rozložit do více krmných dávek. U hůře krmitelných koní je vhodné zpočátku podávat menší dávky a postupně dávku zvyšovat až na plnou denní dávku.

Balení: 3000 g, 12 kg
Forma: práškové doplňkové krmivo
Složení v denní dávce 100 g: kolagenní peptidy CHP 17200 mg; vápník 11200 mg; fosfor 9300 mg; hořčík 5600 mg; sodík 7000 mg; jód 1000 µg; selen 1000 µg; provitamín A beta-karoten 2000 µg; vitamín C 660 mg; vitamín E 1000 mg
Složení: dihydrogenfosforečnan sodný, chlorid vápenatý, hydrolyzovaná kolagenní želatina, oxid hořečnatý, vitamín E, vitamín C, beta-karoten, jodid draselný, seleničitan sodný, přírodní aroma
Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby
Způsob skladování: v chladu a v suchu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: