Horse Master Vitamine E + Selen + Lysin Powder 1kg

Značka: Horse Master
565 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochrana a regenerace svalů.

- Každá buňka organismu je vystavena působení volných radikálů. Ve velkém množství se tyto volné radikály mohou stát nebezpečnými tím, že způsobí patologické změny buněk.

- VITAMIN E - SELENIUM - LYSIN je komplex hlavních antioxidantů jako je selen a vitamin E, které chrání buňky před útoky volných radikálů. Obsahuje také lysin, hlavní aminokyselinu u koní, který kompenzuje její zničení volnými radikály.

- VITAMIN E - SELENIUM - LYSIN je zvláště doporučován pro koně se zvýšenou fyzickou a svalovou námahou jako jsou koně v tréninku, hřebci a chovné klisny.

Dávkování:
Součástí balení je odměrka na 12,5 g.
Přidávejte denně do krmné dávky:
- hříbata: 2 odměrky denně (25 g).
- dospělí koně: 4 odměrky denně (50 g).

 Obrázek ilustrativní.

VITAMINE E - SELENIUM - LYSINE Prášek: Dextróza, chlorid sodný. Analytické složky: Vlhkost ... 7,95% Surové bílkoviny .......................... 5,65% Surový popel .............................. 4,86% Hrubé tuky .................................. 4,63% Surová vlákna ............................... 1.01% Sodík ....................................... 0,39% Přísady na kilogram: Vitamín: 3a700 Vitamin E ............................................. 45 000 mg Stopové prvky: E8 Selén (seleničitan sodný) .............................. 10 mg Aminokyselina: 3.2.3 L-Lysin .......................................... 50 000 Mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: