Gelacan Plus Profi

500g
expedice následující pracovní den
650 Kč
1000g
expedice následující pracovní den
920 Kč

Detailní popis produktu

Gelacan® Profi je minerální krmivo s obsahem bioaktivních kolagenních peptidů, vitamínu E, selenu a kostitvorných minerálních látek potřebných pro správnou výživu a regeneraci kostí a kloubů. Nově játrové aroma.

Gelacan® Profi je vhodný zejména:

  • pro regeneraci kloubních chrupavek
  • při dekalcifikaci skeletu
  • pro regeneraci a posílení kloubů, kostí, vazů a šlach

Bioaktivní kolagenní peptidy vyživují a regenerují kloubní chrupavky, šlachy, vazy a kosti a zmírňují až odstraňují tak následky předchozí nedostatečné výživy nebo poškození kloubů, jejich deformaci, zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost.

Kostitvorné minerální látky vápník, fosfor a hořčík zajišťují správnou výživu skeletu psa a zabraňují dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování skeletu. Tyto minerální látky jsou obsaženy ve vysoce využitelných formách v poměru Ca : P 1,25 : 1 a Ca : Mg 5 : 1.

Zdrojem vápníku v Gelacanu Profi je Aquamin® – přírodní multi-minerální komplex získaný z červených mořských řas Lithothamnium sp. Aquamin® je bohatý na vápník ale obsahuje i hořčík a celou řadu dalších minerálních látek a stopových prvků. Unikátní složení a zvláštní pórovitá struktura Aquaminu® zajišťuje vysokou biologickou aktivitu a využitelnost vápníku pro organismus. Aquamin® pomáhá zlepšovat hustotu kostí a v pozdějším věku chrání společně s kolagenem organismus psa před ztrátami kostní hmoty – osteoporózou.

INDIKACE:

  • pro dospělé aktivní psy při zvýšené zátěži
  • pro regeneraci kloubních chrupavek
  • při dekalcifikaci skeletu
  • pro regeneraci a posílení kloubů, kostí, vazů a šlach

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
6 g na 10 kg hmotnosti psa.

TABULKA DÁVKOVÁNÍ:
tabulka_davkovani_gelacan_profi_1000

ZPŮSOB POUŽITÍ:
Podávat denně dle hmotnosti psa po celou dobu zvýšené fyzické zátěže (minimálně však 2 měsíce). 

KRMNÝ NÁVOD:
Objemové dávkování je orientační a může být vzhledem k proměnlivosti přírodní suroviny rozdílné. Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu psů. Odměříme denní dávku dle hmotnosti psa. Celé množství rozdělíme dle počtu krmení a do každého přidáváme část odměřeného množství přípravku. Přípravek nasypeme do krmení a zalijeme přiměřeným množstvím vody, aby došlo ke vmísení přípravku do krmiva. Podávání začínáme menším množstvím, aby si pes zvykl přípravek přijímat v každém krmení. Postupně dávku zvyšujeme až dosáhneme plné dávky dle hmotnosti psa. Během podávání kontrolujeme trus psa. Přípravek je vhodné podávat  denně v průběhu sportovní přípravy i závodní či pracovní zátěže.

Orientační schema podávání přípravků pro psy - (tabulka se otevírá do nového okna)
tabulka_podavani_psum_mala

Složení: 
vápník z mořské řasy Lithotamnion sp. ve formě uhličitanu vápenatého, kolagen hydrolyzovaný (31 %), dihydrogenfosforečnan sodný, oxid hořečnatý

Doplňkové látky v 1 kg - nutriční doplňkové látky: 
selen 800 μg (Sel-Plex®- organická forma selenu, kterou produkují Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060), beta-karoten 40 mg, vitamin C 10000 mg, vitamin E 800 MJ (IU)

Analytické složky: 
vápník 10 %, sodík 6 %, fosfor 7 %

Složení v denní dávce na 10 kg psa: 
bioaktivní kolagenní peptidy 1870 mg, vápník 590 mg, fosfor 480 mg, hořčík 120 mg, selen 4,8 μg, provitamín A - beta-karoten 240 μg, vitamín C 60 mg, vitamín E 4,8 MJ (IU)

Způsob skladování: v uzavřeném obalu v suchu a při teplotě do 25 °C
Minimální trvanlivost do: uvedeno na obalu – MT
Číslo partie: uvedeno na obalu - CP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: