Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Trovet Canine Mobility & Geriatrics

2,5kg
u nás +1 pracovní den
515 Kč

Detailní popis produktu

Obsahuje významné množství unikátních přírodních látek označované jako „neutraceuticals“, jež jsou vhodné také pro psy trpící osteoartrozou. 
Působí protizánětlivě, zlepšuje kvalitu kloubů a jejich pružnost. Navíc díku přídavku L-carnitinu přispívá krmivo k optimalizaci tělesné hmotnosti a tím ke snížení zátěže kloubů. Má unikátní složení, které nemá na trhu konkurenci. Obsahuje také antioxidanty ke snížení výskytu volných radikálů. Snížená hladina fosforu a bílkoviny usnadňuje mimo jiné činnost ledvin a napomáhá tak k prevenci výskytu ledvinových selhání. Jedná se o moderní granulované krmivo pro psy, zlepšující pohyblivost kloubů a splňující požadavky na výživu starších psů.

Složení:
bílkovina 18%, tuk 13%, popel 4,6%, vláknina 4%, K 0,8%, Ca 0,62%, P 0,55%, Na 0,2%. 
Cereálie, masné deriváty a deriváty živočišného původu, oleje a tuky, deriváty rostlinného původu, droždí, semena, minerály. Obsahuje antioxidanty a konzervační látky schválené EU.

Dávkování:
TROVET Mobility & Geriatrics je kompletní krmivo dostupné pouze na předpis veterinárního lékaře. Toto krmivo lze podávat vašemu zvířeti celoživotně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: