Specific CED Endocrine Support 2kg

Značka: Specific
390 Kč
expedice následující pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace

 • Cukrovka (diabetes mellitus).
 • Hyperlipidémie.
 • Nutriční podpora správné hladiny glukózy a tuků v krvi, normálního krevního tlaku, optimální kondice srsti, ideální tělesné hmotnosti a ovlivňující imunitní odpověď při rekurentních infekcí u psů spojených s endokrinními poruchami jako je cukrovka (diabetes mellitus), hypotyreóza nebo hyperadrenokorticismus (Cushingův syndrom).
 • Zácpa, kolitida ovlivnitelná vlákninou.

Vlastnosti a charakteristika krmiva
               
Specific Handbook pdf8_img_306

Cereálie se sníženým glykemickým indexem (celá pšenice a oves) a vysoká hladina vlákniny, která zabezpečí pozvolné uvolnění glukózy z diety a tedy snížení postprandiální hyperglykémie u diabetických pacientů.

       

Specific Handbook pdf8_img_307

Unikátně vysoký obsah omega-3-mastných kyselin epa a dha z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny gla z brutnákového oleje. Je prokázáno, že vysoký příjem omega-3 mastných kyselin reguluje hladinu tuků v krvi při hyperlipidémii, napomáhá dosažení normálního krevního tlaku a zvýšuje citlivost na inzulín. Tyto mastné kyseliny ovlivňují také imunitní odpověď a produkci eikosanoidů, které ovlivňují různé procesy v těle


Specific Handbook pdf8_img_308

Obsah ß-1,3/1,6-glukanů z kvasnic a zvýšená hladina zinku, selenu a omega-3 mastných kyselin podporují imunitní systém. Beta-glukany se mohou vázat na makrofágy a ovlivňovat imunitní systém tím, že podporují imunitní odpověď a upravují produkci cytokinů.


Specific Handbook pdf8_img_309

Kompletní, vyvážená dieta s velmi mírnou energetickou hustotou pro podporu optimálního managementu hmotnosti psa. kontrolovaná hladina minerálů jako je fosfor a sodík snižuje přetěžování ledvin a podporuje jejich funkce u stárnoucích psů.

 
           Specific Handbook pdf8_img_310

EPA a DHA z rybího oleje podporují zdravé klouby, kůži a srst.

 

Doplňující informace

 • Endokrinní poruchy pozorujeme typicky u psů ve středním věku či starších psů. SPECIFICTM CED Endocrine Support je vyroben tak, aby splňoval výživové požadavky psů právě těchto kate­gorií. Mírně snížený obsah fosforu a sodíku podporuje správné fungování ledvin a přídavek taurinu a L-karnitinu dobrou funkci srdce.
 • Zvýšený obsah rozpustné a nerozpustné vlákniny v dietě SPECIFICTM CED Endocrine Support podporuje střevní motilitu a zdravý trávicí trakt.
 • Dieta obsahuje psyllium, rozpustnou bobtnající vlákninu, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.
 • Kůže má aktivní metabolismus a vysokou potřebu různých dů­ležitých živin. zvýšený obsah vitamínů A, E, B komplexu a zinku a selenu podporuje zdravou kůži a srst.
 • Podle většiny doporučení týkajících se managementu cukrovky (diabetes mellitus) psů, je doporučeno, aby byla denní dávka krmiva rozdělena do dvou porcí. Jejich načasování je pak určo­váno aktivitou inzulinu individuálně u každého pacienta.
 • V případě, že majitel chce svého psa s cukrovkou nějak od­měňovat, je doporučeno jako pamlsek používat SPECIFICTM CT-H Healthy Treats.
 • SPECIFICTM CED Endocrine Support je balen ve speciální du­síkové atmosféře tak, aby byl zachován jedinečný obsah EPA, DHA a GLA.


 Obsah živin

2016 CED2

Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace

 
Kontraindikace


 • Mladá, rychle rostoucí štěňata
• Březí a kojící feny

 

Složení

Pšenice, kukuřičný protein, oves, prášková celulóza, rybí olej, bramborový protein, bílá rybí moučka, řepná dužnina, hydrolyzovaný kuřecí protein, minerální látky, vitamíny a stopové prvky, vejce, psyllium, brutnákový olej, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 glukanů), taurin, L-karnitin. Antioxidanty: aditiva schválená EC: BHA, BHT. Neobsahuje žádná syntetická barviva a zchutňovadla.

.

 

Denní krmná dávka v gramech

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost a krmnou dávku upravit dle individuálních nároků a potřeb.

2016 CED3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz