Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Royal Canin VET Care Dog Adult

4kg
+1 pracovní den od objednání
475 Kč
10kg
do 2 pracovních dnů u nás
1 060 Kč

Detailní popis produktu

veterinární krmivo pro nekastrované dospělé psy střední velikosti s hmotností 11–25 kg, s citlivostí kůže nebo citlivým trávením nad 12 měsíců věku.
-
Přídavek několika klíčových živin k posílení přirozené krásy srsti a k ochraně kůže.
- Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.*), dužiny cukrové řepy, rýže a rybího oleje k zajištění maximální stravitelnosti.
*L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace
- Specifická receptura, pro kterou byly vybrány výjimečné přírodní aromatické látky a vynikající ochranné látky, které zajišťují čerstvost výrobku (prostřednictvím ochranné atmosféry) a pomahají tak zajišťovat optimální chutnost krmiva.
- Použití patentovaného komplexu synergistických antioxidantů s vysokým obsahem vitaminu E, vitaminu C, taurinu a luteinu, k podpoře neutralizace volných radikálů.

Lesk srsti souvisí se složením kožního mazu. Kvalita a množství kožního mazu jsou ovlivňovány krmivem. Přídavek nenasycených mastných kyselin omega-6 – především kyseliny linoleové (LA) a kyseliny gamma-linoleové (GLA) – zajišťuje vynikající kvalitu a lesk srsti. Olej z brutnáku lékařského je zdrojem 80 % nenasycených mastných kyselin s více než 20 % podílem GLA a sojový olej obsahuje více než 50 % LA.

Složení:
Kukuřice, dehydratované drůbeží maso, rýže, pšeničná mouka, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, dužina z řepy, minerály, pšeničný lepek****, dehydratovaný vepřový protein, sojový olej, rybí tuk, fruktooligosacharidy (FOS), DL-methionin, L-lysin, olej z brutnáku lékařského, taurin, extrakt z měsíčku (zdroj luteinu). ****L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace.

Nutriční složení:
Protein: 23% - Obsah tuku: 6,0% - Hrubý popel: 6,6% - Hrubá vláknina: 1,4%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: