Značka: Royal Canin

Royal Canin VD Cat Gastro Intestinal 12x100 g

305 Kč
do druhého dne k odeslání

GASTRO-INTESTINAL je kompletním dietním krmivem pro kočky, které snižuje riziko akutních střevních resorpčních onemocnění a podporuje nutriční obnovu a regeneraci.
Vysoce stravitelné složení. Zvýšené množství elektrolytů a esenciálních živin. Vysoký energetický obsah.
Při stejném objemu snižuje přísun energie o 50 – 70 % ve srovnání s jiným vlhkým krmivem.

- Kombinace vysoce stravitelných proteinů (L.I.P.** proteinů), prebiotik (mannooligosacharidů), vlákniny a rybího oleje k zajištění maximální bezpečnosti trávení.
- Vysoký obsah energie odpovídá energetickým požadavkům koček a umožňuje podávat nižší množství potravy na jedno krmení. Trávicí trakt tak není přetěžován.
- Kočky trpící trávicími potížemi mají často sníženou chuť příjmu potravy a hubnou. Dobrá chutnost krmiva podporuje jeho spontánní příjem a urychluje tak rekonvalescenci a uzdravení.
- Kyselina eikosapentanová a dokosahexanová, mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (omega 3), přispívají k dobrému stavu trávicího systému
.

Složení:
Drůbeží maso, drůbeží játra, vepřové maso, kukuřičná mouka, rybí olej, minerální látky, taurin, cukry, kvasnicový extrakt (zdroj manno-oligosacharidů), celulózová vláknina, extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu), stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), vitamíny.

Nutriční složení:
Bílkoviny: 7,6% - Tuky: 5,6% - Hrubý popel:1,6% - Hrubá vláknina: 0,8% - Vllhkost: 80%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: