Vážení zákaznící, dochází ke spoždění dodávek od dodavatelů. Vaše balíčky mohou mít prodlevu 1 až 2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení. holky z wasco.cz
Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Royal Canin VD Cat Dental

1,5kg
+1 pracovní den od objednání
450 Kč
3kg
+1 pracovní den od objednání
705 Kč

Detailní popis produktu

Tato dieta je určena všem kočkám náchylným k tvorbě zubního kamene, anebo kočkám po odstranění zubního kamene.
Může být podávána po celou dobu života zvířete.

Polyfosfát sodíku váže vápník přítomný ve slinách a brání tak tvorbě zubního kamene.
Díky většímu objemu moči se snižuje koncentrace struvitu a oxalátu vápenatého v moči. Složení krmiva navozuje prostředí, které je nepříznivé pro tvorbu struvitových a oxalátových kamenů.
Vysoce stravitelné proteiny (pšeničný lepek), které redukují fermentaci ve střevech, zmírňují nadýmání. Rýže, zdroj vysoce stravitelného škrobu, zlepšuje celkovou stravitelnost krmné dávky. FOS a řepné řízky stimulují růst prospěšné střevní flóry.
Psyllium a vláknina napomáhají eliminaci trichobezoárů a omezují tak nepříznivé průvodní jevy jako je zvracení a/nebo obstipace.

Složení:
Dehydratované drůbeží maso, pšeničný lepek***, rýže, kukuřice, kukuřičná mouka, živočišné tuky, rostlinná vláknina, hydrolyzát živočišných proteinů, minerální soli, řepné řízky, vaječný prášek, rybí tuk, frukto-oligo-sacharidy (FOS), sójový olej, slupky a semena psyllia, L-lysin, DL-metionin, polyfosfát sodíku, hydrolyzát droždí (zdroj manno-oligosacharidů), taurin, extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

*** L.I.P.: protein vybraný pro svou schopnost vysoké asimilace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: