Značka: Hill´s

Hill's Feline W/D konzerva - hrubě mletá 156 g

33 Kč
do druhého dne u nás
Krmivo se sníženým obsahem tuku a se zvýšeným obsahem vlákniny určené pro udržení hmotnosti u pacientů se sklonem k nadváze a pro kočky s cukrovkou.
Krmivo w/d je určeno pro: prevenci obezity u dospělých koček, onemocnění z nedostatku vlákniny (např. diabetes mellitus, hyperlipidémie, kolitis, konstipace) s výskytem struvitů u koček se sklonem k obezitě, kočky s hyperlipidémií, případy FLUTD s výskytem struvitů u koček se sklonem k obezitě. Doplňující informace: dieta w/d je určena pro dospělé kočky, které jsou méně aktivní nebo kastrované a je určena také k prevenci opětovného získání nadváhy po úspěšném zhubnutí. Jakékoliv doplňky jsou většinou kontraindikovány. Není určena pro koťata, kočky v reprodukci, kočky oslabené, vyhublé nebo dehydratované , současné podávání acidifikátorů moči. Čerstvá voda musí být vždy k dispozici. Doporučuje se po otevření obalu a odběru krmiva obal opět uzavřít. Skladujte v suchu a chladnu.

Složení:
Hrubě mletá s kuřetem (min. 5 %): Vepřové maso, vepřová játra, kuřecí maso, celulóza, kukuřičný škrob, ovesná vláknina, uhličitan vápenatý, síran vápenatý, chlorid draselný, ochucovadla, taurin, DL-metionin, doplněk L-karnitinu, vitamíny a stopové prvky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: