Značka: Hill´s

Hill's Feline J/D konzerva 156 g

37 Kč
do druhého dne u nás
Klinicky ověřeno na podporu chůze, běhu, hry a chůze do schodů u koček.
Klinicky ověřeno na zlepšení mobility díky správné rovnováze živin, DHA (speciální omega-3 mastná kyselina) a celkového množství omega-3 mastných kyselin. Rozdíl uvidíte za 28 dní.
Pomáhá Vaší kočce chodit, běhat a hrát si lépe díky utišení bolestivosti kloubů a zachování zdravých chrupavek.
Pomáhá udržovat kloubní chrupavky díky vysoké hladině DHA (speciální omega-3 mastná kyselina z rybího tuku) a glukosaminu a chondroitin sulfátu z přírodních zdrojů.
Je určeno pro dlouhodobé podávání. Není určeno pro psy, koťata a kočky v reprodukci. Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici. Doporučuje se po otevření obalu a odběru krmiva obal opět uzavřít. Skladujte v suchu a chladnu.

Složení:
Hrubě mletá s kuřetem (min. 7 %): Vepřová játra, vepřové maso, kuřecí maso, kukuřičný škrob, sušená syrovátka, celulóza, ochucovadla, pšeničná mouka, živočišný tuk, rybí tuk, rostlinný olej, sójová vláknina,kukuřičný lepek, uhličitan vápenatý, rýžová mouka, kuřecí chrupavky (zdroj glukosaminu a chondroitinsulfátu), sušené kvasnice, jodizovaná sůl, L-lysin hydrochlorid, L-cystein, chlorid draselný, DL-metionin,taurin, doplněk L-karnitinu, vitamíny a stopové prvky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Design navrhl Tomáš Hlad, nakódovalo studio PAXIO.