Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Feliway difuzér + náplň 48 ml

892 Kč –20 %
feliw kom
892 Kč –20 % 715 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u koťat i dospělých koček, funguje na bázi přirozeného obličejového feromonu koček, který navozuje stav bezpečí a pohody.
Pokud se kočka cítí bezpečně ve svém prostředí, otírá si hlavu o nábytek, rohy zdí, nebo okraje záclon a zanechává zde látky nazývané „obličejové feromony“. Tyto feromony jí poskytují pocit spokojenosti a pohodlí bez jakéhokoliv stresu. Pokud nastanou změny v prostředí, ve kterém kočka žije (napr. návštěva veterináře, návrat z nemocnice, přestěhování se, změna nábytku, cizí lidé) a nebo pokud je kočka vystrašená, muže se vyvinout stav neklidu a strachu. Tento stav je provázen změnami chování, jako jsou: značkování močí, škrábání, ztráta apetitu, odmítaní her a aktivit. V těchto prřípadech muže být FELIWAY difuzér bezpečne použit k návratu přirozené rovnováhy kočky.

SLOŽENÍ:
Syntetický kočičí oblicejový feromon F3 frakce – 2%
Excipient qs – 100g

POUŽITÍ:
FELIWAY difuzér umožňuje zvládnout a kontrolovat problematické stavy a situace:
Strach se muže projevovat jako:
značkování
škrábání
ztráta zájmu o kontakt a interakci( s lidmi, kočkami…)
ztráta apetitu
ztráta zájmu o hry

Možné situace:
přestěhování se, nový domov
návšteva veterinárního lékaře, návrat z nemocnice
přemnožení: mnoho koček v jedné domácnosti
adopce, nový majitel
změna nábytku
nový člen rodiny – osoba nebo zvíře
prázdninový pobyt

Návod k použití: 1.Odstraňte uzávěr lahvičky 2.Našroubujte difuzér na lahvičku a jemně utáhněte. 3.Zasunte difuzér do elektrické zásuvky tak, že knot bude otočený směrem nahoru.

FELIWAY nápln muže být použita jen s FELIWAY difuzérem.

FELIWAY difuzér je určen jen do interiéru.

Značkování nebo škrábání: použijte FELIWAY v místnosti, kde kocka značkuje. Pokud kočka značkuje v několika místnostech (celková plocha vetší než 70m2), umístěte další difuzér do další místnosti, kde se kočka zdržuje. Jedna lahvička vydrží približně 4 týdny nepřetržitého používání.

V případe, že je difuzér zapínán do zásuvky jen príležitostne, nedostaví se žádaný efekt! Délka používání je individuální, proto se prosím vždy poraďte se svým veterinárním lékařem.

Jeden difuzér stačí na 50–70m2. Lahvička se nikdy nevyprázdní úplně, vždy zustává na dně zbytek roztoku. Proto doporučujeme vyměnit difuzér po 4, nejpozději po 6 týdnech.

V případě, že je plocha vetší, umístěte další difuzér do druhé místnosti.

UPOZORNĚNÍ:
FELIWAY difuzér je speciálně vyrobený pro FELIWAY náplň. Elektrický difuzér je možno používat jen s FELIWAY náplní v lahvičce. Vlastnosti tohoto produktu nejsou garantovány, pokud je používán jiným zpusobem, než je uvedeno v návodu, nebo pokud je lahvička používána bez difuzéru. Je nutno vyměnit FELIWAY difuzér po 6 měsících kontinuálního používání nebo po použití 6 náplní (včetne originálního). Uchovávat mimo dosah dětí. Nezakrývat, neumístovat pod nábytek a nebo za dveře. Povrch difuzéru dosahuje vysokých teplot, aby se zajistilo odparování účinné látky – nedotýkejte se difuzéru během a ihned po jeho použití. Zkontrolujte, zda je napětí v zásuvce shodné s napětím doporučeným v návodu.

Pokud je difuzér v zásuvce, nedotýkejte se ho kovovými předmety ani mokrýma rukama. Po manipulaci s difuzérem si umyjte ruce s vodou a mýdlem. V případě kontaktu roztoku s pokožkou si ruce důkladně omyjte vodou a mýdlem. V případe požití produktu vyhledejte lékaře, vezmete s sebou obal produktu. V případe kontaktu s očima si je okamžite propláchnete vodou a vyhledejte očního lékare. V případě, že je lahvička prázdná, vytáhněte difuzér ze zásuvky. Výměna náplně může probíhat pouze pokud je difuzér odpojený ze zásuvky. Nepoužívejte prázdnou lahvičku na jiné úcely. Neznečistujte životní prostředí prázdnými lahvickami. FELIWAY není veterinární léčivo.

USKLADNĚNÍ:
Skladujte v originálních obalech, ve vertikální poloze na suchém, chladném, bezprašném míste, chrante pred přímým slunečním světlem. Skladujte oddělene od potravin a nápoju určených pro konzumaci lidí i zvírat. Možno použít do data exspirace uvedeného na obalu.

DALŠÍ INFORMACE:
Feromony jsou druhove specifické. FELIWAY nemá žádny vliv na človeka ani na jiné druhy zvířat. FELIWAY obsahuje minerální olej parafinového typu, který je používán ve všech bežných osvěžovacích vzduchu a difuzérech. Pokud jste citlivý nebo jste měli problémy při používání difuzéru v minulosti, doporucčjeme používat až po konzultaci s Vaším lékařem.

Přípojka vyhovuje standardu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: