Zákaznická podpora:info@wasco.cz

CAPRAVERUM DOG senior 30tbl

250 Kč
u nás +1 pracovní den

Detailní informace

Detailní popis produktu

CAPRAVERUM DOG senior je veterinární vitamínovo - minerální přípravek pro starší psy i psy trpících onemocněními srdce a jater.

Tablety na bázi kozího mléka obohacené L-Taurinem, methioninem, lecitinem, L-Karnitinem, kolagenem a čtrnácti vitamíny.

 - pro starší psy
- napomáhá při léčbě kloubů
- zpomaluje projevy stárnutí, podporuje imunitu

CAPRAVERUM DOG senior jsou tablety na bázi kozího mléka obohacené o komplex vitamínů, aminokyselin, methionin, L-Taurín, L-Karnitín, lecitin a kolagen. Veterinární přípravek obsahuje v přirozené formě všechny nepostradatelné aminokyseliny a lehce stravitelný tuk. Zlepšuje využitelnost živin z krmiva. Posiluje svaly a má příznivý účinek především na činnost srdečního svalu. Příznivě působí na metabolismus bílkovin a tuků, získání energie z krmiva, chrání jaterní buňky. Podporuje činnost nervového systému a pomáhá udržovat zdravé klouby. Zpomaluje projevy stárnutí a podporuje vitalitu. 

Složení:
sušené kozí mléko plnotučné, mastek, kolagen (chrupavčitý extrakt), mikrokrystalická celulóza, vitamín A, vitamín D3 , vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, niacin, biotin, kyselina pantothenová, vitamín B12, kyselina listová , vitamín C, cholin, inositol, methionin, lecitin, L-Taurin, L-Karnitin, oxid křemičitý. 

Dávkování:
1 tableta do 5 kg živé hmotnosti a den
2 tablety do 10 kg živé hmotnosti a den
2-3 tablety nad 10 kg živé hmotnosti a den

Návod k použití:
Tablety je nejvhodnější podávat spolu s krmivem pro zvýšení imunity  v době  přetrvajicích potíži a v době rekonvalescence minimálně po dobu 30 dnů.

Způsob uchovávání: Skladujte v chladu a suchu, mimo dohled a dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: