Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Biopolym mořská řasa kapky 100ml

Značka: Bio-Allvia
115 Kč
+1 pracovní den od objednání

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výluh z mořské řasy upravený pro přidávání do krmné dávky nebo vody.
Vhodný pro všechny kategorie zvířat, zlepšuje trávení, kondici a zdravotní stav.Současně zlepšuje stravitelnost krmiva a snižuje zápach exkrementů.
Biologický regenerační přípravek - upravená mořská řasa v kapkách. Podporuje regeneraci organismu, trávení, kvalitu srsti a pigmentaci.

Biopolym podporuje regeneraci organizmu, zlepšuje zdravotní stav a celkovou kondici zvířat. Je vhodné ho používat preventivně i při regeneraci organizmu po fyzické zátěži či onemocnění. Biopolym zlepšuje zabřezávání a snižuje úhyn mláďat. Zlepšuje kvalitu srsti, její hustotu a lesk, srst rychleji regeneruje po poškození či onemocnění. Podporuje kvalitu a pigmentaci kůže a kožních derivátů.

Biopolym želíruje v trávicím traktu zvířete. Při celoročním užívání zvířata netrpí střevními infekcemi, mají pravidelný, formovaný a přijatelně zapáchající trus.

Pravidelné užívání Biopolymu podporuje rozvoj "užitečné" střevní mikroflóry. Zvýšený transport esenciálních látek do pokožky zlepšuje její pigmentaci, kvalitu a barvu srsti.

Při nechutenství je potrava s přídavkem Biopolymu zvířetem lépe přijímána díky jeho výraznému rybímu pachu. 

Znaky:
stravitelnost krmiva na kondici zvířete hustotu, barvu a lesk srsti pigmentaci kůže a čumáku zabřezávání a kvalitu narozených mláďat

Složení:
hnědá mořská řasa Ascophyllum nodosum těžená ze šelfů Isla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: