Zákaznická podpora:info@wasco.cz

Beaphar X-tra Vital morče

1kg
+1 pracovní den od objednání
155 Kč
2,5kg
+1 pracovní den od objednání
290 Kč

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro morčata.
XtraVital s extra přídavkem vitamínu C.
Krmivo XtraVital pro morčata je extrémně dobře stravitelné a dobře vyvážené super prémiové krmivo. Morčata mají speciální výživové požadavky. Protože na rozdíl od ostatních kožešinových zvířat si sama nevytváří vitamín C, XtraVital krmivo pro morčata je tedy o tento vitamín obohaceno.
Bohaté složení vysoce hodnotných surovin zaručuje optimální přijetí. Pro prevenci proti obezitě má nízký obsah tuku. Přídavek vojtěšky stimuluje střevní flóru. Důležité minerální látky obsažené ve směsi jsou obaleny proteinovým obalem, který zlepšuje jejich využití v organismu. Rostlinný extrakt z Echinacey pomáhá udržovat zdravý imunitní systém. XtraVital zajišťuje živost a čipernost vašeho morčete. S tímto krmivem zajistíte kvalitní srst a zdravou pokožku vašeho miláčka.

Krmný návod:
Morčata by měla být krmena dvakrát denně, což odpovídá jejich vyživovým zvyklostem. Vaše morče vezme toto krmivo útokem, protože je tak chutné. Přesto pro první dny krmení tímto krmivem pozorujte příjem krmiva a pokud je potřeba, můžete do něj přimíchat nepatrné množství starého krmiva. Dospělé morče sní cca 40 g krmiva denně. Podávejte čerstvé krmivo a čistou vodu každý den.

Složení:
vysoce hodnotná vojtěška, fazolové vločky, hrách, vysoce hodnotná sója, rohovník obecný, rolovaný oves, extrudovaná pšenice, extrudovaná vojtěška.

Deklarované jakostní znaky:
vlhkost 11,2%, dusíkaté látky 17,2%, vláknina 10%, popel 6,3%, tuk 3,2%, vápník 0,8%, fosfor 0,5%, vit. A 24000 m.j./kg, vit. D3 1000 m.j./kg, vit. E (alfatokoferol) 1000 mg/kg, měď 17 mg/kg, vit. C 500 mg/kg.

Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: